• אשמח לשמור על קשר

  • התחברו לפייסבוק שלי

  • פוסטים אחרונים

המלצות

השבת אנרגיה וחיבור לרגש

כאבי ברכיים

202459_10151114261064726_1657041321_oפגשתי את יעל במקרה על רחבת הריקודים בשיעור למבדה, אבל לא באמת יכלתי לרקוד. הברכיים שלי כאבו בטירוף. הסיפור של הברכיים שלי נמשך בערך מגיל שבע כשפרקתי ברך בסקי. העיסוק בקראטה, בסקי, באופני הרים, השירות הצבאי וזלזול כללי במגבלות גופניות גרמו לאורך השנים לפריקות, מתיחות, שברים וניתוח אחד לשחזור רצועה צולבת. כשיעל גררה אותי החוצה מהרחבה ואמרה לי שהיא עושה דיקור ויכולה לעזור, הסתכלתי עליה בחוסר אמונה. אחרי כל כך הרבה שנים וכל כך הרבה אורטופדים, מה היא כבר יכלה לעשות? חוץ מזה, כמה ימים קודם לכן סיימתי לקרוא את הספר Trick or Treatment שמוכיח באותות ומופתים שכל הטיפולים האלטרנטיביים ובכללם דיקור סיני הם סוג של חרטא. "האמונה שלך לא נדרשת," היא אמרה לי, "תבוא, אני אתקן אותך."

כשהגעתי לטיפול היא השכיבה אותי (בשלב זה רק על מיטת הטיפולים) ונעצה אגודל קצת מתחת לפיקת הברך שלי. "כואב?," היא שאלה בחיוך, "אווו…," עניתי מנסה לשמור על ארשת של גבריות. לא קל, כשאשה יפה מכאיבה לך ועוד מחייכת. היא מצאה עוד נקודה כואבת, הפעם באיזה מקום מעל שורש כף היד ומלמלה לעצמה "מעולה!" בשביעות רצון גלויה. היא הכניסה מחט אחת בנקודה ההיא ביד וחזרה לברך. מה לכל הרוחות? לא הרגשתי כלום. "נו באמת, את לוחצת פחות חזק," אמרתי, חסר אמונה וביקורתי כהרגלי. "תסתכל," היא אמרה לי וראיתי את האצבע שלה חופרת עמוק בתוך הרקמות הרכות של הברך שלי. זה היה אמור לכאוב, זה כאב לפני רגע, זה פאקינג מחט דקיקה שלא אמורה לעשות כלום. אבל מה אני אגיד לכם, לא כאב יותר. עוד שני טיפולים לחיזוק והפנמה והכאבים נעלמו כלא היו.

לימים התחתנתי עם יעל ולמדתי ממנה המון על הדיקור היפני. השכל המדעי שלי לא מצליח להבין כיצד הטכניקה הזאת, שאין לה שום אחיזה במציאות ובאנטומיה שאני מכיר, מצליחה לעזור כמעט לכל אחד, כמעט עם כל בעיה. אנשים באים עם מיגרנות, כאבי פרקים, עוברים הפוכים, ומחלות כרוניות מכל זן ומין שלפעמים מלוות אותם עשור או שניים ויוצאים אחרי טיפולים בודדים, בריאים. אני לא יודע איך זה נשמר בסוד ולמה לא כולם יודעים על זה, אבל בשלב הזה כבר לא אכפת לי. בפועל, יעל עוזרת להמון אנשים עם המון בעיות שחוץ מלהחלים גם עוברים תהליך התפתחות ומודעות עמוק במהלך הטיפולים אצלה.

ואני? אני נשוי באושר ויכול לרוץ היום חצי שעה רצוף בנעלי ריצה דקיקות ללא בולמי זעזועים. ואם לפעמים כואבות לי הברכיים אני פשוט יודע שהגוף שלי משדר לי אותות מצוקה ושאני צריך לנוח קצת. אפילו חזרתי לטרקים לאחר שכבר חשבתי שאאלץ לוותר עליהם לעד.

לרקוד אגב, עדיין לא למדתי.

 אלי פיינר, 33

תסמונת קדם ויסתית, PMS

אני מרגישה חובה אישית להמליץ ולרשום כמה דברים אשר ימחישו מי היא יעל עבורי.

פניתי ליעל לפני שנה, בגיל 29, כאשר הייתי על סף ייאוש! אני סובלת מתסמונת קדם- וסתית מזה 10 שנים לפחות. מדובר בשבועיים שלמים של קושי וסבל לפני קבלת המחזור כל חודש, שינויים פיזיים ורגשיים קיצוניים מאוד, כאבים, פצעים בפה, הרפס, קושי לשכב על הבטן עקב כאבים וגודש בחזה, הקאות ועוד מס' תופעות אשר אינן מרפות או מאפשרות שקט . כל רופא שייעץ לי (גניקולוג, נטורופת, מדקר סיני מטעם קופת חולים ועוד), השאיר אותי עם תשובה/ דרך אשר נשמעת הגיונית ולעיתים אף עזרה במקצת, אך דעתם לא באמת הוכיחה את עצמה לאורך זמן או עלתה על שורש הבעיה. נשארתי עם הרבה רצון, אך ללא תשובה ועם הרבה סבל ותסכול רגשי ונפשי. אני אוסיף ואומר כי כל חיי אני שומרת על תזונה נכונה ועושה כושר גופני כל הזמן, והרבה. המערכת החיסונית שלי טובה ואני עושה הכל בכדי לשמור על גופי במצב מאוזן.

הגעתי ליעל לאחר שראיתי את הודעתה באתר 'גיליסט' שממש במקרה שותפתי לדירה המליצה לי עליו, וחשתי חשש וקצת התנגדות לעוד מישהו שאולי לא יעזור לי באמת, אך עם רצון אדיר בהתנהלות נורמלית של בחורה צעירה אשר חווה חוסר חשק לצאת מהבית מתוך תחושת כבדות, תסכול אדיר וחוסר שליטה על המתרחש בגופה. יצרתי קשר עם יעל וכבר בשיחה הראשונה בה היתה יעל סבלנית וקשובה, היה נשמע לי שהיא מבינה על מה אני מדברת, גם אם אני מתארת את הדברים הכי קשים/ מוזרים/ מוגזמים שיש. היא יכלה להזדהות עימי וזה עזר לי לתת שוב אמון ולנסות טיפול מהסוג אותו הציעה.

במפגש הראשון יעל הקשיבה לי, הבינה אותי ואת בעייתי. לא הרגשתי מוזרה או בעלת תופעות קשות מידי ואף הבנתי שיש יותר קשות משלי. יעל הלכה איתי יד ביד (ועדיין הולכת), לדרך חדשה אשר הביאה אותי תוך פרק זמן, קצר יחסית, להקלה אדירה. עם זאת, עזרה לי לפתח מודעות למתרחש בגופי ונתנה תמיכה נפשית בכל זמן אשר חשתי קושי הכי קטן בעזרת הדיקור, פרחי הבאך והתטא- הילינג אשר דרכו מטפלת ובכלל- האנרגיות המדהימות שטמונות בה כמטפלת.

נכון להיום,  אני חשה כי יעל עזרה לי להבין לעומק את מה שאני חווה בגופי בהקשר של דפוסי החשיבה שלי ודברים שעברתי בחיים ועזרה לי להתחבר יותר לגוף ולא לפחד ממה שקורה לי. בנוסף, אני נעזרת ביעל כאשר עולים דברים אחרים בחיי. היא שם בשבילי כמטפלת לכל דבר ומתפנה לבקשותיי ואף מקשיבה ותומכת תמיד ומבחינתי  אין יותר חשוב מזה!!.

יעל עשתה שינוי אדיר בחיי ואני חייבת לה תודה ענקית J

אשמח להמליץ ולתת מענה לשאלות דרך המייל: Ortalm8@gmail.com

אורטל, פסיכותרפיה והייטק, 30 

פוסט טראומה

במשך חודשיים סבלתי מהפרעות שינה חמורות מאד וממיחושים פיזיים כתוצאה מפוסט טראומה. עוד לפני כן הייתי בטיפול פסיכולוגי קונבנציונלי וניסיתי להגביר את תדירות הפגישות. זה לא עזר. הגעתי ליעל לשעה אחת של טיפול בתטא-הילינג, קצת קטנת-אמונה ולא משוכנעת שמשהו מעבר לפסיכולוגיה קונבנציונלית יכול באמת לעזור לי.

הטיפול היה בשבילי חוויה רגשית מטלטלת, והרגשתי שהיא ניקתה ושטפה מנפשי את כל הזוהמה שהיתה בה בפנים, ויותר מזה – הרגשתי שבמיומנות מופלאה יעל זיהתה את כל הנקודות הבעיתיות ועברה עליהן בדייקנות בזו אחר זו. עבר שבוע וחצי. אני עדיין חושבת על האירועים הטראומטיים שעברו עלי ועדיין מעבדת אותם במחשבה, אבל קל לי לשאת אותם והם לא מכאיבים ומאיימים להכריע אותי כמקודם.

הפרעות השינה חלפו לגמרי וגם הכאבים הפיזיים, וגם לקחתי אתי תובנות מעמיקות וחשובות לחיי באופן כללי.

מעבר למטפלת, יעל היא אדם לבבי, רגיש ונעים, מה שללא ספק תרם לתחושה נוחה ונעימה בטיפול.

ענת, מרצה לשפה האנגלית, 33

דלקת בפרק כף יד (אגודל)

הופניתי ליעל ע"י האורטופד שלי, בעקבות דלקת בפרק היד. בסדרה של מספר פגישות הכאבים ביד השתפרו בהדרגה וחזרתי להשתמש ביד כרגיל. כיום, דרך אגב, 4 חודשים אחרי הטיפול, הבעיה כלל לא מורגשת. בהמשך הטיפולים התפנינו לעסוק בנושאים חשובים שהעסיקו אותי,שהיוו כמשקולות עלי. בעקבות הטיפולים עם יעל השתחררתי מחסמים שהיו קיימים בתוכי, והייתי מסוגלת להתמודד מול אנשים בחיי. כיום אני במקום אחר בזוגיות שלי, בהתמודדות מול בני המשפחה שלי ובקהילה בה אני גרה. כיום תגובותיי נובעות ממקום אמיתי, ואני לא חיה בתחושה שמוכתבים לי תנאים ודרכי התמודדות.

יעל, מומחית למחשבים, 38

דלקת במרפק

אני בא מהעולם החומרי והפרקטי, אך הגעתי אלייך מתוך קריאה עמוקה שאותה הבנתי בהמשך. סבלתי במשך חצי שנה מדלקת חמורה במרפק ביד ימין הקרינה לי לכל היד, הפריעה לי לעבוד, לכתוב, לרוץ ושיגעה אותי ברמה הרגשית. חשבתי שזה משהו טכני שניתן לפתור אותו. הלכתי לדיקור סיני הבנתי שזה לא זה, זה לא משהו רק טכני לפתור אותו, ואז איכשהו הגעתי אלייך.

מייד הרגשתי שאני במקום אחר, ראיתי שאת לא עושה רק דיקור ואת משהו מיוחד. מאז הטיפולים החיים שלי השתנו והתובנות מהטיפולים חדרו לכל פינה בחיי. לכל דבר יש עומק נוסף, אני מבין שכל מה שרואים על פני השטח יש לו גם אספרט רגשי. מערכות היחסים שלי עם אישתי, ילדיי וחברים השתפרו ובעבודה אני פחות כועס ויותר מוערך.

היד עודנה מורגשת, אך כבר לא כואבת וכשאני מרגיש אותה אני עוצר, נושם, מקשיב פנימה, מוריד הילוך. אני עדיין נהנה מהאדרנלין והמתח ואולי יום אחד עוד אחזור לסיבוב נוסף להבין גם את הצורך הזה לעומק.

בעקבות הטיפול גם נפתח לי דבר עמוק יותר וזה המיניות, אני היום מבין שזה השורש לכל הדברים, לכל הכעסים שיש ושהיו לי בחיים.את לימדת אותי כמה דברים שלא ידעתי כלל שקיימים, הצלת אותי, את זן נדיר.

יוסי, מנהל מוצר בהייטק, 35

דלקת במפרק ירך

לפני שנה התחלתי להרגיש בכאב שהתחיל במפרק של עצם הירך ברגל שמאל והקרין למטה עד לשוק. פניתי לאורטופד שמצא Trochanteric Bursitis – סוג של דלקת במפרק ירך, שהטיפול המוצע בה הוא אורתופן ואם זה לא יעזור, בזריקות קורטיזון. הוא גם רמז שבגיל הזה אם אילו כל בעיותיי, אני צריכה להיות אסירת תודה. לא קבלתי את עצתו. מאחר שהכאב לא היה בעוצמה גבוהה, המשכתי הלאה, אבל הכאב נמשך לסרוגין, והפריע לי בקימה מישיבה, אפילו קצרה, בתנועות בשיעורי ההתעמלות שאני מקפידה ללכת אליהם ואפילו בשינה. הייתי מתעוררת מהכאב כל לילה ונאלצת להחליף תנוחה.
כבר חשבתי שאלה הם אותות הגיל שאאלץ להשלים איתם, ואז פניתי ליעל בזכות המלצה חמה שקיבלתי עליה.
לאחר 3 טיפולים בלבד הסיפור שסחבתי, משך שנה שלמה נפטר כלא היה, וחזרתי לתיפקוד מלא במהירות שלא תיאמן.
אין מילים בפי שיביעו את תודתי לך יעל, את קוסמת.
אורית, מנהלת מרכז מידע, 60

חוסר מוטיבציה

כשהגעתי ליעל לפגישה הראשונה, לא ממש ידעתי למה אני שם. ידעתי שמשהו מפריע לי ומציק לי, מין מועקה כזאת שלא מניחה, סוג של דיכאון במשך תקופה ארוכה. אז חברה שלי אמרה לי לך תדבר עם מישהו, ופה יעל נכנסה לתמונה.

אז כמו שאמרתי לא ממש ידעתי מה אני עושה שם, רק שמשהו מפריע. בכמה פגישות הראשונות עם יעל היא עבדה איתי על נשימות, אהבתי את זה מאוד, זה משהו מאוד משחרר, בעצם בעקבות הנשימות והריכוז בנשימות אתה מצליח להסתכל לתוך תוכך ולהוציא כל מה שיושב עלייך, מודע ולא מודע. ומכיוון שלא ממש ידעתי מה היו הבעיות שלי באותה תקופה, דברים שיצאו ממני, מהתת מודע שלי, פשוט שחררו אותי.

מפגישה לפגישה הרגשתי יותר ויותר משוחרר, והרגשתי כל כך שמח ומשוחרר שאני לאט לאט מצליח להבין מה קורה איתי ומהם הדברים שמפריעים לי, עם זה בעיות תקשורת עם המשפחה, או בעיות של ביטחון ואהבה עצמית ועם זה פחד ועם זה התמודדות עם האקסית.

עוד בעיה שהייתה לי ותקעה אותי ברוב חיי, היא שהרגשות אצלי היו חסומים, יש הרבה אנשים שמסתירים רגשות כלפיי חוץ, אני הסתרתי אותם מעצמי. יעל לימדה אותי לזהות איזה רגשות צצים אצלי ומתי, איך להכיל אותם ואיך להתמודד איתם. היא לימדה אותי איך להתמודד עם הרגשות שצפים אצלי ולא להחביא ולהדחיק אותם.

עוד משהו שאני כבר תקופה מתמודד איתו אלה כל המחשבות אצלי בראש שעובד ללא הפסקה, יעל לימדה אותי שגם למחשבות האלה יש מקום אבל אני צריך לעבוד איתן ולהתמודד איתן ולהבין איזה מחשבה תעזור לי ואיזה מחשבה תהרוס לי

כמובן שלא הכל וורוד ובתקופה הזאת של ארבעה חודשים היו לי עליות וירידות, צחוק ובכי, אבל אני סוף סוף בוכה, והדברים לא תקועים בפנים. וכשאני מסתכל על כל תקופת הטיפול אני לגמרי אותו בן אדם, אבל אותו בן אדם שמבין מה קורה איתו, מה יושב עליו, מבין מה הוא מרגיש ויודע לעבוד עם זה.

ערן, 22

שחרור ורגיעה + מציאת עבודה

הגעתי אליך אחרי שינויים משמעותיים בחיים. חזרה לארץ, חיפוש עבודה בתחום שאוכל להתפתח בו, ומערכות יחסים מורכבות.
אחרי מספר מפגשים בהם היית עדינה, מכילה ונעימה גיליתי עד כמה מדויקת את בהבחנות שלך.
ידעת תמיד למקד אותי לשורש הכאב והבעיה.
וכך גם לשחרר אותם.
אחרי מספר מצומצם של מפגשים כבר הרגשתי קלה יותר, בטוחה יותר – מה שאיפשר לי באמת למצוא את העבודה שהכי מתאימה לי ולהרגיש יותר סיפוק בחיים.
מעריכה אותך מאוד ומודה לך
חן, 29

אסטמה ופוליפים באף

יעל נכנסה לחיי לפני כ-10 חודשים, ומאז חיי השתנו מאוד לטובה!!! כשהגעתי אליה הייתי לפני ניתוח, בעזרת הטיפולים שעברתי אצל יעל מצבי השתפר מאוד ואיני זקוקה לניתוח. אני אסמטית ונזקקת מידי פעם למשאף, מזה חודשיים בעקבות טיפול שעברתי , מצב הנשימתי שלי השתפר מאוד, אני מרגישה הרבה יותר טוב. יש לציין שיעל מאוד אדיבה, עדינה, והשרות שלה הינו אנושי, מקצועי ומעולה. בנוסף, יעל עומדת תמיד בזמנים.

מי ייתן כן ירבו כמוך!!!!

ריקה, מנהלת חשבונות, 63

מועקה רגשית

‏רציתי לספר לך קצת על מה שעבר עליי אתמול כשהייתי בטיפול תטא הילינג לפנות ערב. לא ידעתי בכלל מה הולך להיות בטיפול אבל זרמתי כי את משרה המון נינוחות וביטחון. בתחילת הטיפול הרגשתי שאת מכניסה אותי למן רגיעה ושלווה, מן חוף מבטחים שבו התחלתי ביחד איתך לשחות במים נעימים ושלווים יד ביד לא עזבת אותי לשניה. עברנו על פני מספר תחנות שתקועות בחיי כבר מספר שנים, בית, משפחה, הורים, זוגיות ובכל פעם שנכנסנו לתחנה מסויימת הרגשתי שאת מנקה אותי ומציפה אותי מהמקום הזה שחנק אותי ויצר סביבי מין טבעת חנק גדולה שהתהדקה יותר ויותר עם השנים. הרגשתי בטוחה להיכנס איתך למקומות האלו וכל פעם לצאת איתך מחדש ולקבל הרגשת שחרור נפלאה ונקיה.

סגרת איתי אתמול הרבה מאוד מעגלים שניסיתי עם השנים לסגור ללא הצלחה בעזרת אינספור טיפולים שונים. אני רוצה להגיד לך שיש לך יכולות נפלאות ואת נוגעת ברכות באותם מקומות ומשחררת אותם בקלות. תודה רבה על מתנה נפלאה שהענקת לי.. החופש מהתקיעות.

עינת, מנהלת פרויקטים, 45

מיגרנות

אמנם חלפו רק חודשים ספורים של טיפול, אבל רציתי לעצור לרגע, ולהודות לך גם באופן רשמי… הגעתי אלייך בזכות מתנה של חבר, שקנה לי, בטוב לבו, שלושה מפגשים לטיפול במגרנות שמלוות אותי במשך שנים ארוכות. כבר מהטיפול הראשון, היה שם משהו… גם בחיבור ביננו, גם בגישה ההוליסטית שלך, שלוקחת את הגוף והנפש כמכלול ומתייחסת לכל החלקים, וגם בתחושה הכללית עמה יצאתי… אחרי שתמו המפגשים שקיבלתי במתנה, היה לי ברור שממשיכים, ואת התגמשת כדי לאפשר זאת עבורי…
אני חייבת לאמר שאני מחכה למפגשים איתך. הם הזמנים בשבוע שנותנים כוחות, ומאפשרים רוגע אמיתי… הכלים שאת נותנת לי קידמו אותי המון, זה כבר הרבה מעבר למגרנות (שפחתו פלאים, טפו טפו טפו)…
האכפתיות האמיתית שלך, הנכונות להשקיע מעל ומעבר… פשוט זכיתי.
מאוד שמחה שהגעתי אלייך! אחת המתנות הטובות ביותר שיכולתי לקבל…
נטע, פסיכולוגית קלינית, 29

עוד מיגרנות

הגעתי לטיפול בדיקור סיני אצל יעל פינקל בעקבות כאבי ראש חזקים ומגרנות מהן סבלתי שנים. קיוויתי שהדיקור יעזור לי לטפל בתופעה בצורה טובה יותר מאשר רפואה מערבית, שלא באמת נותנת פתרון. יעל היתה יסודית ומקצועית ביותר ושילבה בטיפול עקרונות של תזונה נכונה לפי הרפואה הסינית.

היא קשובה, נעימה ומעמיקה ויצאת מכל מפגש בתחושה טובה ומאוזנת יותר. עם התקדמות השבועות כאבי הראש נחלשו, ולאחר 12 מפגשים (של פעם בשבוע) פסקו המגרנות לחלוטין, וכאבי הראש היו נדירים וחלשים יותר. השינוי בתזונה היה מבורך ותרם לתחושה קלילה ומאוזנת יותר וילרידה במשקל.

אני ממליצה בחום על טיפול דיקור למגרנות וכאבי ראש ועל יעל כמטפלת מצויינת.

הילה, פסיכולוגית קלינית, 35
 

חיזוק מערכת חיסון

יעל היקרה,

הגעתי אליך עם מערכת חיסון חלשה וכל חורף היה בשבילי מלווה בחשש גדול. כל חורף הייתי מצוננת עם אנטיביוטיקה, חלשה ולא פעם גם דלקת ריאות, היה לי קר בגוף והייתי משתעלת וצרודה ללא הפוגה. לשמחתי אני מכירה אותך כבר שנתיים ואני שמחה לומר שהצלחת לעזור לי.

עכשיו בפרספקטיבה של זמן, החורף הזה שהיה קשה לכולם, עבר עלי בשלום, וחורף- כבר לא מאיים כמו פעם.

כמה טוב לדעת שבאמצעות הרפואה הסינית אפשר להגיע לתוצאה כ"כ טובה ובלי תרופות כלל. גם הטיפול עצמו נעים והשיחות איתך תמיד עדינות ונעימות. את נותנת מענה כולל לכל מה שהגוף צריך.

בהערכה רבה,

נאוה, 60, ראשון לציון

 

צרבות

שנים, אבל שנים על גבי שנים, אולי 20 שנה אני סובל מצרבות קשות ואת כל סוגי הכדורים מנטרלי החומצות לקחתי. הן כולן עושות את העבודה אבל אחר כך הבנתי והרגשתי שיש להן תופעות לוואי לא נעימות שגרמו לי להצטער שנטלתי אותן. שנים כל מיני רופאים וכד׳ היו אומרים לי: אל תאכל אוכל מטוגן ואני מהנהן בהבנה ובצהריים יורד על שניצל וצ׳יפס ומוודא שהאחרון טוגן בשמן עמוק שלא יצא כמו קוטג׳. חס ושלום!.. הרי איך אפשר להפסיק את המטוגן כי כמעט כל אוכל שתאכל הוא כזה!

כל זה עד שפגשתי אותך יעל, אמרת לי פעם אחת בלבד לא לאכול מטוגן ופשוט מייד הפסקתי! שילבת את זה בדיקור פעם בשבוע ומייד הפסיקו לי הצרבות כבאורח פלא! להסביר דברים כאלה אי אפשר. זה משהו בפשטות של הידע הרפואי הטבעי שקיים בך והרשימה של המאכלים התחליפיים שנתת לי. כל אלה עזרו לי לאכול ולהיות שבע ומנעו ממני את הצרבות ללא כדורים בכלל!!!

וכמובן השילוב של הדיקור באופן קבוע לשמירה ומניעה כללית עזרו לי להרגיש יותר טוב.

באופן כללי ורציתי להודות לך כי לא הספקתי. אז תודה יעל, פשוט תודה שהנחית לי דרך להרגיש טוב ללא צרבות ומבלי להשתמש בכדורים וגלולות למיניהם !!!

פלד, איש עסקים, 55

דורבן בעקב

באחד הימים התעוררתי עם כאבי דורבן חזקים שהופיעו בבוקר ממעבר ממצב מאוזן לעמידה. פניתי לרופא אורטופד שאמר לי שאין מה לעשות, הכאבים כפי שהופיעו יעלמו בעוד שנה. מכיוון שיש לי נסיון טוב בדיקור בטיפול בטניס אלבו, קיבלתי הפניה לטיפול אלטרנטיבי, ופניתי אליך לצורך טיפול. כבר מהטיפול הראשון היתה הטבה משמעותית והכאב נעלם לחלוטין בתוך 8 טיפולים בלבד!

מאוד התרשמתי מהמקצועיות הידע והניסיון ואני ממשיך בטיפולים בנושא אחר לחלוטין. שמחתי לגלות שיש טיפול לאיזון לחץ הדם ברפואה היפנית.

שמואל, מהנדס חשמל, 70

כולסטרול ושומנים בדם

לאחרונה טופלתי אצלך בנושא הורדת ערכי כולסטרול ושומנים בדם. ברצוני להודות לך כי בבדיקה שביצעתי 3 חודשים מתום הטיפול, נראה כי הערכים ירדו והתאזנו הודות לטיפולים.

מאיר, מנהל ביטוח, 75

שיקום מניתוח בירך

לפני כשנה וקצת נפצעתי, וכתוצאה מהפציעה עברתי ניתוח במפרק הירך בתוספת שיקום. מאחר שאני מאמינה גדולה בחיבור של גוף ונפש, ומבינה שרק כך אפשרי עבורי לחולל ריפוי, חיפשתי טיפול מתאים שיעזור לי בכך.
חיפשתי מישהו שמתמחה בבעיות אורתופדיות, וכיוונתי לכיוון של דיקור. ואז גיליתי אותך, וגיליתי את הדיקור היפני המדהים והעדין שבשניה ששמים את המחט במקום הכואב, הכאב נעלם. וואוו איזו תגלית ואיזה כף!

מהרגע הראשון שנפגשנו, נוצר קשר נפלא. חוויתי אצלך טיפולים מעצימים ששילבו דיקור עם עוד שיטות חוויתיות, והכל נעשה בשקט ושלווה שאופיינים לך כל כך. חיוך מקסים שאומר "הכל בסדר הגעת למקום הנכון". כל פעם שהגעתי אליך הייתי מופתעת מרמת הידע שלך, הנינוחות, העומק, והאהבה שאת מקרינה כשאת מטפלת. את אשה יפה בחוץ ובפנים, ואני בטוחה שכל מי שיבוא אליך לטיפול רק ירוויח. מיותר לציין כמובן, שהטיפולים שלך מאוד שיפרו את מצב הרגל שלי, ולא אגזים אם אומר שאפילו בבדיקות שעשיתי הרופא היה מבסוט. אוהבת אותך מאוד אהובה ומאחלת לך רק הצלחה.

ורדית היא מטפלת בכירה בתטא הילינג ומפתחת שיטת "ההרפתקה שבשינוי".

ורדית, מטפלת הוליסטית, 54

 שיעול טורדני

כשהגעתי ליעל, סבלתי משיעולים טורדניים ביותר.
יעל טיפלה בי, במקצועיות, חביבות ובהרבה מאוד אכפתיות;
ובסוף תקופת הטיפולים, לא רק שהשיעולים פחותו במידה ניכרת,
אלא גם ירד ממני מטען נכבד של כעסים, שמאוד הכבידו עלי, ועל התנהלותי.

יעל מטפלת מאוד מומלצת, בעיקר לגבי סידרת הבעיות הכרוניות
בהן היא מתמחה.

יינון, 59, מגשר

כאבים בצד ימין

עברתי סדרת טיפולים של דיקור אצל יעל וזה כמו קסם! התוצאות היו מיידיות – לאחר 2 טיפולים בלבד, הכאב בצד ימין פחת משמעותית וחדל להציק. ליעל ידע ונסיון רב, יד קלה ודיקור לא מורגש כלל ויש תוצאות!

תודה יעל

עדן מילר רוזנבאום, אימון אישי ועסקי 

מחלת הנשיקה

הגעתי ליעל עם מחלת הנשיקה שלא הצלחתי לצאת ממנה במשך כמעט שנתיים וגם עם הרבה תסכול כתוצאה מכך. יעל עזרה לי לצאת ממנה בזמן מהיר מאוד, ו"על הדרך" גם לפתור כמה דברים אחרים שהפריעו לי והציקו לי בשנים האחרונות ושהיה לי קשה איתם. יצאתי מהטיפול אדם בריא יותר, מחובר יותר וכועס הרבה פחות. בתור ספקנית ידועה מרפואה אלטרנטיבית, היום אני ממליצה בחום, במיוחד לספקנים :-)

שי, 29, מידענית

"הכל רע"

הגעתי לטיפול אצל יעל עקב מצב גופני ונפשי ירוד (כאבי בטן, בעיות גניקולוגיות, דיכאון ומה לא). ברגישות, נחישות, אמפתיה והומור יעל טיפלה בי בתחילה בדיקור, ואחר כך התמקדנו בתטא הילינג. כבר בפגישות הראשונות הרגשתי שיעל מזהה מייד את מוקדי הבעיה, הופכת אותי שותפה מלאה בתהליך וביחד הצלחנו לשחרר ולפתור מועקות וקשיים ש"ישבו" עלי שנים רבות. יצאתי מהפגישות כשאני מרגישה ממש פיזית שמשא כבד ירד ממני, ועם ראייה חדשה ו"מכווננת" של החיים. חשוב לי לציין שיעל דאגה להתעניין ולדאוג לשלומי גם אחרי ובין הטיפולים. ממליצה בחום על מטפלת מיוחדת ומקסימה שעזרה לי המון.
 חלי, 35, עורכת דין

TSH גבוה בהריון

בשבוע 13 בהריון שלי, התקשר הרופא והודיע שיש לי תוצאות חריגות בבדיקות הדם: tsh גבוה ושזה לא מצב שרצוי להיות בו בהריון ועוד כל מיני הפחדות. ביקש ממני להגיע אליו לתאם לי טיפול תרופתי.

אקדים ואומר שאני סולדת מתרופות ובטח שלא רציתי לקחת תרופות מיותרות בהריון. מכיוון שהיה לקראת שבת והתור אליו נקבע לשבוע שאחכ היה לי קצת זמן לחפור באינטרנט ולהיכנס להיסטריה. במקביל, היה לי ברור שאני רוצה לטפל בנושא בכל דרך אפשרית לפני שאנסה טיפול תרופתי ( מה גם שבדיעבד הבנתי שאם מתחילים את הטיפול התרופתי זה בדרך כלל כבר לכל החיים, כי הבלוטה מתנוונת)

חשוב לי להודות לך על כמה דברים:

הראשון הוא בלוטת התריס שחזרה לתפקד היטב ומנעה ממני השתעבדות לתרופות למי-יודע-כמה שנים. 

השני הוא החיבור החזק להריון שהתעצם בזכות הטיפולים. הרגשתי את התזוזות בבטן מאוד חד וברור כבר במהלך הטיפול הראשון (שבוע 14 שזה מוקדם מאוד להרגיש בהריון ראשון) הרגשתי שאני מתחברת להריון ופועלת למענו.

השלישי, כאבי השכמות שליוו אותי מאז שאני זוכרת את עצמי- חלפו! ( למרות שלכאורה היו יכולים להתגבר עם הבטן המתפתחת, טפו טפו ).

והרביעי, הוא פתיחת ההתמודדות שלי עם משקעי העבר. בשיחות עם יעל, עלו לאט לאט כל מיני דברים שמסתבר שהיו קשורים בבלוטה – כאבי שכמות שליוו אותי תקופה ואחרי כמה טיפולים גם עלתה טראומה משמעותית מלפני 8 שנים שמלווה אותי עד היום ברמות שונות של מודעות. בכל הדברים האלה נגענו במקביל וכמובן שהכל קשור ומשפיע…

הטיפול הינו שילוב משובח של טיפול בגוף ובנפש.

תודה ענקית!!!

סיוון, עורכת דין, 35

המלצה של צביה בפייסבוק

 

 

המלצה של מני בפייסבוק